AION: The Tower Of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naše nové webovky+úprava fórka

Goto down

Naše nové webovky+úprava fórka Empty Naše nové webovky+úprava fórka

Příspěvek  WoGGhA Sun Jan 13, 2008 11:57 am

Už je to tak! Mohu slavnotně oznámit první nesmělé krůčky k formování české komunity MMORPG hry AION!

Jak jsem se to povedlo:
Na internetu jsem našel skvělou věc na správu webovek jménem Joomla. Tu jsem nainstaloval, stáhnul na netu šablonu, tu upravil a "vuala" výsledek neni vůbec špatný. Zatím je to v poinstalačním stavu tudíž se můžete maximálně pokochat designem.
Co nás čeká:
Obměna současného designu. Místo toho malého obrázku tam bude obrázek větší přes celou šířku. Ten by nám měl obstarat JoeCX, který dokáže víc ve photoshopu, proto jsem ho o to poprosil. Podle jeho výtvoru se asi změní i ty roztomilí obrázky, kde je zástupce rasy Shugo. Hned zítra, jak budu mít čas tak začnu upravovat obsah stránek a až obsah dosáhne určitého stupně tak zahájíme propagandu ať se lidé mohou přijít přečíst informace o Aionu v českém jazyce. Na závěr požádáme o zařazení do Fansite programu.

Co se týče fórka - to samozřejmě musí projít úpravou, aby se alespoň trochu podobalo designu stránek.
WoGGhA
WoGGhA
V.I.P
V.I.P

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 10. 12. 07
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru