AION: The Tower Of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co si myslite o AIONU

3 posters

Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Co si myslite o AIONU

Příspěvek  riceshaft Sun Jan 27, 2008 1:59 pm

No rad by som vedel cosi myslite o AIONU bud stoho co ste sa docitaly alebo videli so screenov,trailerov a inych veci??ja mam za sebou nespocetne vela mmorpg bohuzial tabulu rasu tam zaradit nemozem kvoli chellu hral som 2mesiace lvl 20 a lagy stale dokola dufam ze tu taky problem nebude a vyzera byt celkom fajne Smile Len cosom cital otom lietani je skoda ze je obmedzene ale sak casom sato mozno zmeni Smile


P.S.Toto je mimo mysu pls preco mi to tu neukazuje podpis? biggrin
riceshaft
riceshaft
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 27. 01. 08
Age : 35
Location : Slovakia-Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  Sanch Sun Jan 27, 2008 3:10 pm

No ja nevim taky sem hral poměrně dost MMORPG a myslim si o AIONU že to bude super hra graficky je to uplně odlišny od wow a ostatních her co znam snad až na Perfect World to je trochu podobny takže se muc těším až se to zpustí a ohledně toho lítáni to je dobře že to udělali omezeny si to vem takhle letíš ve vzduchu kochaš se krajinou a najednou si vzpomeneš že si se zapoměl přistat a odpočinout si na bezpečným místě tak vemě parádně si rozbiješ hubu pádem a ještě aby to bylo zajímavější tak když se rozhlídneš kolem sebe tak uvidíš hromadu smutně koukajících na tebe agresivních mobu diablo cool dobrý ne co udělaš pak blum a ohledně 2 moons taky sem hrál ale nedostal jsem se moc daleko na test serveru sem měl 40 lvl a jakmile se to spustilo oficialně tak 15 na čechy sem nenarazil a samotnýho mě to nějak extra nebavilo a hlavně dost nepřehledný.

Sanch
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 01. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  riceshaft Sun Jan 27, 2008 3:19 pm

2moons ma nebavilo z atial co o 9dragons povedat nemozem toma chytilo hned (asi preto ze milujem japonsku kulturu a bojove umenia) co sa tyka WoW to ma prestalo hned bavit na lvl 70 s fullepic vybavou nemal som co robyt acc som zatim pozical kamosovi nech sa hra (samo s tym z esi ho bude platit) co sa tyka WoW jeto mmorpg ktora tento zaner asi ako tak dostala do s veta ale ako s om kukal dost ma odkukane zase od UO... a cosa tyka UO toje proste legenda ktora mi zostane naveky v Srdci i ked ju teraz nehravam ale mam nanu d obre spomienky..... tabula rasa ma sklamala s p2p pripojenim coje problem u uzivatelov chella takze ak mas chello a ces hrat TS tak si zvykni na 9k pingy cray mne s a tabula r asa zapacila ale hrat ju nemozem....

Ja len dufam ze AION mi splny vsetky ocakavania podla rozhovorov trailerov a screenov som z atial spokojny.... dufam z eto vydrzi a bude oki Smile

a prosim neprirovnavajte mmorpg ku WoW je pravda ze jeto a si jedina najznamejsia mmorpg pod slnkom ale je aj vela inych zanrov a itak WoW padne hned jak vybehnet na svet AION a GW2...

P.S. sry zato pismo ale moja klavesnica vyzera ze si d ala 5dc rumu biggrin roby si co c e musim kupit uz novu...

jj to mas pravdu... ale cosom kukal tak nieje lietanie ako lietanie v mmorpg mna strasne uchvatil a ion uz len kvoli tomu ze pekna kraji nka a ty siju mozes obzriet s vtacej perspektivy skoda ze ti to budu obmedzovat je pravda zas ze kebyze to neobmedzuju tak vsade kazdy len lieta a an nebudu vediet coje zem biggrin
riceshaft
riceshaft
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 27. 01. 08
Age : 35
Location : Slovakia-Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  Sanch Mon Jan 28, 2008 6:33 am

Nojo no tak to bejva že je jedna hra a jakmile příjde lepší tak ta stara padne jinak 9Dragons sem hral taky ale už nevim jakej sem měl level a ohledně toho jak říkaš abychom nepsali o Wow to mě nevadí ja psat klidně nebudu a to že sem napsal že je uplně odlišna to si nemyslim že to je nějaka extra zmínka, ale jinak vpoho tak at se vyjádřej i ostatní.

Sanch
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 01. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  riceshaft Mon Jan 28, 2008 6:38 am

Sanch napsal:Nojo no tak to bejva že je jedna hra a jakmile příjde lepší tak ta stara padne jinak 9Dragons sem hral taky ale už nevim jakej sem měl level a ohledně toho jak říkaš abychom nepsali o Wow to mě nevadí ja psat klidně nebudu a to že sem napsal že je uplně odlišna to si nemyslim že to je nějaka extra zmínka, ale jinak vpoho tak at se vyjádřej i ostatní.

Nemyslel som pisat ale porovnavat bo mi to uz vadi dnes mi pride wow sk vor ako hra pre deti nez pre normalnych hra to kazdy.. kazia tam ekonomiku a uz to neni to coto byvalo pre to ma aj wow prestalo bavit... mne skvor vadi ze ked vidim d ajaku novu mmorpg seci to prirovnavaju s WoW... citam si r az takto jeden nemenovany casopis a tam dokonca BioShock porovnavali s WoW a tosa neda porovnavat akcnu hru (podla niektorych survival) s mmorpg a toto mi proste vadi ze secko seci porovnavaju s WoW aggressive
riceshaft
riceshaft
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 27. 01. 08
Age : 35
Location : Slovakia-Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  Sanch Mon Jan 28, 2008 8:08 am

a ty se divíš když je to nejznámější hra a nejuspěšnější tak se nediv a ohledně toho že to hraje každy tak to si nemyslim že je nějaky problem ale taky chci skončit s wow moc mě už nebavi proto čekam na nějakou hru jako je AION prostě něco co tu hru trumfne

Sanch
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 01. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  riceshaft Mon Jan 28, 2008 8:27 am

no napriklad trumflo to samostnatne GW lenze proste WoW je WoW je to komercne kazdy pozna strategie a tak s a namota aj na onlineovku ja som hraval na ofici na skatuly je napisane tusim od 17+ ale itak nechapem c o tam robia 12rocne deti viem je to ich diskriminacia ale oni vedia prec o to tam tak d av aly na ofiku to ide strasne dolu vodou... teraz napriklad testujem ten perfect world cakam llen na email Smile
a jj je wow znama a mozn o najuspesnejsia ale na UO nema i keby robyl co chce proste UO je akotaky zaklad seckym mmorpg das povedat ze je a j prva (meridian 59 bol prepadak ten neratam biggrin ) na nej som vyrastal a hra to ovela viac hracov (ne viem a ke su statstytky na ofikoch bo tie som nikdy nehral)

no ale toto sme uz isly mimo d ebatusami zda Smile
riceshaft
riceshaft
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 27. 01. 08
Age : 35
Location : Slovakia-Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  WoGGhA Mon Jan 28, 2008 11:21 am

no s WoWem to prirovnani proste sedi... zatim se mi to jevi tak, ze NCsoft odkoukal to co je v mode a to co se libi => pulka lidi, co MMORPG hrajou hraje WoW tudiz z toho vyplyva, ze musej udelat neco podobnyho pac je to odzkouseny, ze se to bude prodavat. Navic k tomu pridali radu novej vychytavek jako abyss, litani, stigmu... I sam Ken Choi to s WoWem porovnaval...
Co se rici tyka tvyho podpisu v prvnim postu... si udelal ten podpis az potom co? dole pod editaci postu dej zaskrtnout policko "Připojit podpis (podpis můžete změnit ve vašem nastavení)" a budes ho mit i v tom prvnim postu Smile

EDIT: berte na vedomi, ze tohle forko se pak freezne, protoze nejde prenest tak prijdete o svoje ucty(prispevky) tak mi pak za to nenadavejte ze nelze presunout vase nazory blush
WoGGhA
WoGGhA
V.I.P
V.I.P

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 10. 12. 07
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  riceshaft Mon Jan 28, 2008 11:28 am

WoGGhA napsal:no s WoWem to prirovnani proste sedi... zatim se mi to jevi tak, ze NCsoft odkoukal to co je v mode a to co se libi => pulka lidi, co MMORPG hrajou hraje WoW tudiz z toho vyplyva, ze musej udelat neco podobnyho pac je to odzkouseny, ze se to bude prodavat. Navic k tomu pridali radu novej vychytavek jako abyss, litani, stigmu... I sam Ken Choi to s WoWem porovnaval...
Co se rici tyka tvyho podpisu v prvnim postu... si udelal ten podpis az potom co? dole pod editaci postu dej zaskrtnout policko "Připojit podpis (podpis můžete změnit ve vašem nastavení)" a budes ho mit i v tom prvnim postu Smile

jj to mas pravdu ja lenze WoW bolla dobra hra zo zaciatku pokial to nezacali hrat doslova deti (ospravedlnujem s a tym cosom urazil)ale jak mile prisly 12rocne deti co t am nemali co hladat zacali i problemi je pravda ze aj i ny ich robily ale deti hlavne zacalo s a NINJOVAT (tak to mi jeden 14rocny a mericky smrad ukradol veci v hodnote 7000G co nieje malo)
proste uz ma to nebavilo tak a ko volakedy nazbieral som s i equip pvp ma dlhsie drzalo a le zistil som ze je to len o addonoch... na bossov ma nebavilo chodit stale dokola a dokola a i ked seci sklanu maly secky itemi co ten boss hadze itak stale dokola... hovorim si zarazim t o uz ked ma to nebavi tak co mam robyt potom kamos cel pozicat acc a budis pozriem s a tam asi po pol roku a 4nove postavy lvl 70 biggrin asi ho to chytilo..... mna fakt jedina mmorpg ktora ma uchvatila tak zesom prinej presedel i doslova 2dni bola UO pretoze tam bollo nekonecne vela moznosti a este aj je..... a teraz ma strasne uchvatil aj AION dufam ze to bute stat zato a bude to dobra hra... grafiku mam v pazi ale paci sami j ak vypada pribehu davam 10/10 i ked je vela takych online s takym pribehom a le proste ma to chytilo Smile


TO WoGGha: To nevadi Smile mne je to sumafuk blum
riceshaft
riceshaft
Member
Member

Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 27. 01. 08
Age : 35
Location : Slovakia-Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Co si myslite o AIONU Empty Re: Co si myslite o AIONU

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru